בתי ספר לאנגלית

בתי ספר לאנגלית

בישראל קיימים לא מעט בתי ספר המתמחים בלימוד שפות, ובין היתר (מן הסתם) מלמדים קורסים באנגלית.
בנוסף לאותם בתי ספר, קיימים מוסדות לימוד אחרים המלמדים מקצועות שונים, וגם שם מלמדים בין היתר קורסים באנגלית.

סוגי הקורסים הינם שונים וכן גם מסגרות הלימוד.

בעמוד זה נסקור בתי ספר ללימוד אנגלית, כאשר לכל בית ספר לאנגלית יצרנו עמוד המייצג אותו ומסביר על שיטות הלימוד בו, עם הפניות רלוונטיות לעמודי התיאור באתר שלנו המתארים סוגי קורסים באנגלית.

שימו לב שבאתר שלנו יש לא מעט קטגוריות-נישה המתארות סוגי לימוד למטרות שונות, ועזרה רלוונטית לגניהן, בהן - אנגלית למטיילים בחו"ל, אנגלית ללימודים בחו"ל ואנגלית לצורך קריירה בחו"ל.

יש לכם שאלות? הערות? טענות?
כתבו לנו תגובה פייסבוקית בעמוד.

ברליץ - בית ספר לשפות

ברליץ - בית ספר לשפות

בית הספר לשפות ברליץ, מתמחה לא רק בלימודי שפות זרות, אלא בלמידה והכשרה של תרבויות שונות מהעולם. ההצלחה של ברליץ טמונה במסורת, בניסיון וביוקרה אשר הושגו לאחר 130 שנות פעילות ברחבי העולם.
ברליץ, בית הספר ללימודי שפות עוסק ב: לימוד אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, רוסית, סינית ולימוד שפות רבות אחרות על פי צורך קהל היעד.
כמו כן, ישנן הכשרות בין תרבותיות, סמינרים עסקים, ושירותי תרגומים.בבית הספר ללימודי אנגלית יש מגוון מסלולים: לימוד אישי, לימוד אנגלית עסקית בקבוצות, קורסים לילדים ונוער ומסלולים נוספים. 

וול סטריט - בית ספר ללימודי אנגלית

וול סטריט - בית ספר ללימודי אנגלית

 וול סטריט - בית ספר לאנגלית, המוביל ללימודי אנגלית בישראל ובעולם, עם למעלה מ- 450 מרכזי לימוד אנגלית ב- 28 מדינות ברחבי הגלובוס. וול סטריט מכשירה מאות אלפי תלמידים בשנה ברחבי העולם, מתוכם עשרות אלפים במרכזי הלימוד בישראל.

ל-Wall Street שיטת לימוד אנגלית ייחודית המתבססת על השיטה הטבעית של לימוד שפה חדשה: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה. זוהי שיטת לימודי אנגלית המוכחת כמצליחה ביותר בעולם.

דיאלוג - בית ספר לשפות האו"פ

דיאלוג - בית ספר לשפות האו

בית הספר לשפות של האניברסיטה הפתוחה מציע לימודי אנגלית כחלק מלימודי חוץ של האניברסיטה.
הלימודים אינם חלק מתואר אונירסיטאי, ומציעים לימוד אנגלית לצורך חיזוק השפה, בדש על דיבור ואינטרקציה בין אישית.

 

נושאים חדשים באתר

שתף עמוד זה עם חברים